flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Прийнято рішення про зміну порядку пропуску осіб до приміщення суду.

25 березня 2020, 14:48

УВАГА!

ТЕРМІНОВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

 

   У зв’язку з введенням на території Київської області режиму надзвичайної ситуації, внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу CОVID- 192», Ірпінський міський суд Київської області доводить до відома громадян, що на всій території України з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року встановлено карантин, у зв’язку з чим Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширення коронавірусної інфекції.

   З метою уберегти відвідувачів Ірпінського міського суду Київської області від розповсюдження коронавірусу CОVID- 19 та масового поширення вірусної інфекції, керівництвом суду прийнято рішення про зміну порядку пропуску осіб до приміщення суду.

   Починаючи з 19 березня 2020 року вхід до приміщення суду дозволяється наступним особам:

 • Працівникам суду, працівникам правоохоронних органів та медичних установ, служби судової охорони, військовослужбовцям Національної гвардії України;
 • Особам, які беруть участь у розгляді кримінальних справ, у випадку, якщо обвинувачений перебуває під вартою, та у розгляді справ досудового розслідування;

   На період з 19 березня 2020 року до закінчення визначеного на території України карантину всі справи в порядку кримінального, цивільного, адміністративного судочинства та справи з розгляду адміністративних правопорушень знімаються з розгляду, крім: кримінальних справ (проваджень), де обвинувачений перебуває під вартою та невідкладних слідчих дій; цивільних справ в порядку спрощеного провадження, заочного розгляду справ та за заявами учасників процесу про розгляд справ у їх відсутність; справ про адміністративні правопорушення, які підлягають розгляду у день надходження, а також у випадку надходження клопотань особи, щодо якої складено протокол про адміністративні правопорушення, про розгляд справи за її відсутності; справ про адміністративні правопорушення, в яких учасники процесу повідомлені належним чином, а у разі відкладення розгляду справи, закінчаться строки, передбачені ст. 38 КУпАП. Судові засідання в режимі відеоконференції між Ірпінським міським судом Київської області та іншими апеляційними чи місцевими судами проводитись не будуть.

   Просимо поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю:

 • подати заяви та процесуальні документи у такий спосіб:
 1. поштою на адресу: вул. Мінеральна, 7, м. Ірпінь, 08202
 2. через сервіс «Електронний суд»
 3. при вході до будівлі суду скористатися скринькою для заяв
 4. за допомогою електронної пошти: inbox@ip.ko.court.gov.ua.(попередньо відскановані та з накладанням електронного цифрового підпису)
 • подавати звернення та отримувати роз’яснення:
 1. через телефон гарячої лінії: 0800501492
 2. через месенджер офіційної сторінки суду у мережі Facebook: https://www.facebook.com/Irpin.sud/ 
 3. через телефони працівників апарату суду:
 • (04597) 60-596 приймальня голови суду;
 • (04597) 60-430 керівника парату, заступник керівника апарату, загальна канцелярія, діловод;
 • (04597) 61-720, (04597) 62-517 помічники, секретарі судових засідань;
 • (04597) 67-341 помічники, секретарі судових засідань.

 Дякуємо за розуміння. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!